پزشک چگونه سندرم تونل کارپال را تشخیص می دهد؟ پزشک میدان حرکت و احساس شست دست شما را کنترل می کند و همچنین حرکت همه انگشتان را به جز انگشت کوچک شما کنترل می کند. نتیجه تونل کارپال، معمولا موجب می شود عصب ها در اثر تورم تنگ شوند.
سندرم تونل کارپال و هر آنچه باید بدانید

سندرم تونل کارپال - مقالات بیشتر را پیدا کنید یک انجمن کارآمریکایی جراحی دست یافتن یک جراح دست (انجمن آمریکایی جراحی دست) موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی از موسسات ملی بهداشت نیز در اسپانیا کودکان سندرم تونل کارپال (برای کودکان و نوجوانان) ) (بنیاد نومورس) سندرم تونل تونل زنان (وزارت بهداشت و خدمات انسانی، اداره بهداشت زنان) همچنین در زبانهای اسپانیایی و بیوشیمی بیوپسی تونل کارپال (دایره المعارف پزشکی) نیز در انتشار تونلهای اسپانیایی (دایره المعارف پزشکی) نیز در سندرم تونل کارپال (دایره المعارف پزشکی) نیز وجود دارد در SpanishOverview سندرم تونل کارپال یک بیماری است که موجب بی حسی،  سندرم تونل کارپال سوزن شدن و سایر علائم در دست و بازو می شود. سندرم تونل کارپال به وسیله یک عصب فشرده در تونل کارپ، یک تنگ باریک روی کف دست مچ دست شما ایجاد می شود. آناتومی مچ دست، مشکلات بهداشتی و احتمالا حرکت تکراری دست می تواند به سندرم تونل کارپال کمک کند. سوزش سوزش و بی حسی و بازسازی عملکرد مچ دست و دست. مراقبت از سندرم تونل کارپال در درمانگاه Mayo Clinic Symptoms علائم سندرم تونل کارپال معمولا به تدریج شروع می شود. اولین علائم عبارتند از: بیخوابی یا سوزش در انگشت شست، انگشت اشاره و انگشتان شما که می آید و می رود. سندرم تونل کارپال همچنین ممکن است ناراحتی در مچ دست و کف دست شما ایجاد کند. علائم سندرم تونل کارپال عبارتند از: تنگ شدن یا بی حسی.


ورزش برای سندرم تونل کارپال و هر آنچه باید بدانید

ممکن است سوزش و بیحسی در انگشتان دست یا دست شما رخ دهد. معمولا انگشت شست و ریش، انگشتان میانی یا انگشتی تحت تاثیر قرار می گیرد، اما نه انگشت کوچک شما. گاهی اوقات احساساتی مانند شوک الکتریکی در این انگشت وجود دارد. احساس ممکن است از مچ دست تا بازوی شما حرکت کند. این علائم اغلب هنگام نگه داشتن یک فرمان، تلفن یا روزنامه رخ می دهند. این احساس ممکن است شما ورزش برای سندرم تونل کارپال را از خواب بیدار کند. بسیاری از مردم "دست خود را" از دست می دهند تا سعی کنند علائم خود را از بین ببرند. احساس خستگی ممکن است در طول زمان ثابت شود. بیخوابی. شما ممکن است ضعف در دست خود و تمایل به رها کردن اشیاء را تجربه کنید. این ممکن است به علت بیخوابی در دست شما یا ضعف ماهیچه های تیز انگشت شست که همچنین توسط عصب مدیا کنترل می شوند.


سندرم تونل کارپال در بارداری و هر آنچه باید بدانید

هنگامی که یک پزشک را ببینید، اگر پزشکان علائم و نشانه های مداوم مبتلا به سندرم تونل کارپ فعالیت های طبیعی و الگوهای خواب عصب دائمی و آسیب عضلانی بدون درمان می تواند رخ دهد. درخواست ملاقات در درمانگاه Mayo ClinicCauses سندرم تونل کارپال به علت فشار بر عصب Median ناشی می شود. عصب مدین از دست شما در حال عبور از مچ دست (تونل کارپال) به دست شما است. این به جز انگشت سندرم تونل کارپال در بارداری کوچک انگشتان دست و انگشتان دست شما حس می کند. این همچنین سیگنال های عصبی را برای حرکت عضلات اطراف پای انگشت شست (عملکرد حرکتی) فراهم می کند. هر چیزی که عصب مدیا را در فضای تونل کارپال فشار داده یا تحریک می کند، ممکن است منجر به سندرم تونل کارپال شود.


سندرم تونل کارپال پا و هر آنچه باید بدانید

شکستگی مچ دست می تواند تونل کارپال را تضعیف کند و عصب را تحریک کند، همچنین می تواند تورم و التهاب ناشی از آرتریت روماتوئید باشد. در بسیاری از موارد هیچ علتی وجود ندارد. ممکن است که ترکیبی از عوامل خطر را در ایجاد شرایط ایجاد کند. عوامل خطرساز تعدادی از عوامل با سندرم سندرم تونل کارپال پا تونل کارپ همراه است. اگرچه ممکن است مستقیما باعث ایجاد سندرم تونل کارپال نشوند، ممکن است شانس خود را برای ایجاد یا تشدید آسیب عصبی مدیا افزایش دهند. اینها  شامل موارد زیر می شود: عوامل تشریحی. شکستگی یا جابجایی مچ دست و یا آرتریت که استخوان های کوچک را در مچ دست دچار تغییر می کند، می تواند فضای داخل تونل کارپ را تغییر دهد و فشار عصب مدون را تحت تاثیر قرار دهد. افراد مبتلا به تونل های مچ دست کوچکتر ممکن است دارای سندرم تونل کارپال باشند.


منابع: سندرم تونل کارپال, ورزش برای سندرم تونل کارپال, سندرم تونل کارپال در بارداری, سندرم تونل کارپال پا, درمان سندرم تونل کارپال در طب سنتی, سندرم تونل کارپال بازو, عمل جراحی سندرم تونل کارپال, مچ بند طبی برای سندرم تونل کارپال

تگ ها: سندرم تونل کارپال